Tuğran Enerji A.Ş.

Tuğran Enerji ve Generatör A.Ş faaliyet alanı yüksek güçteki generatör ve elektrik motorlarının imalati ve revizyonu, yedek parçalarının imali konularında 40 yıllık tecrübesiyle öncelikli olarak enerji ve çimento işletmeleri olmak üzere ağır sanayii sektörlerine hizmet vermektir.

İlerleyen yıllarda firmamız faaliyet konularını genişleterek dünyada kendi sektöründe lider yabancı şirketlerin, Türkiye temsilciliklerini alarak , enerji santrallerinin elektro mekanik anahtar teslimi kurulumunu, komple bakım ve rehabilitasyon işlerini, yeni elektrik motor ve generatör satışlarını yapmaktadır.

TÜRKİYE'DE BİR İLK OLARAK YERLİ GENERATÖR İMALATI ve Hidroelektrik santrallerine ve kömür santrallerine ait yüksek güçteki generatörlerin, stator ve rotorlarının, komple yeni bobinlerinin imalatını ve montajını yaparak ülkemizde bir ilki başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tuğran Enerji ve Generatör A.Ş ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 kalite belgelerine. TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ ve Atex Belgelerine sahip olarak;
5 elektrik mühendisi, 2 makine mühendisi konusunda uzman 50 kişilik kadrosu ilave taşeron ekipleri ile, yeni kurduğumuz ve Avrupanın şuan en modern tesisinde pazar payını gerek yurt içinde gereksede yurt dışında her geçen gün büyüterek hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.Ülkemiz dışında başta Irak, Yunanistan, Lübnan, Suriye olmak üzere Orta-doğu, Afrika , Balkan Ülkelerinde ve Türki Cumhuriyetler'de hizmetlerini başarıyla Sürdürmektedir.

Yurtdışındaki Temsilciliklerimiz

Mısır temsilciliğimiz: MICRON COMPANY
General Manager
Ashraf Hassan
Telefon: +2 010 226 06 422
E-mail: ashraf.hassan@micron.com.eg
Pakistan temsilciliğimiz: NATIONAL CORPORATION
General Manager
Sohail ANWAR
Telefon: +92 42 3587 4901
E-mail: sohailanwar@natcorp.co